5 KROKOV AKO PRACUJEM PRI PREDAJI NEHNUTEŇOSTI:

1. OSOBNÉ STRETNUTIE ZADARMO

Spoznanie potrieb a získanie si vzájomnej dôvery je základom, na ktorom budujem spoluprácu s každým klientom. 

2. PRÍPRAVA NEHNUTEĽNOSTI K PREDAJU

Profesionálna PREZENTÁCIA a MARKETING vašej nehnuteľnosti prostredníctvom homestagingu a profesionálnymi fotografiami zvyšujú záujem o vašu nehnuteľnosť u potenciálnych klientov a to je dôvod, prečo sú neoddeliteľnou súčasťou mojej práce a prípravy nehnuteľnosti na predaj.

Stanovenie CENY NEHNUTEĽNOSTI je jedným z kľúčových krokov úspešného predaja. Pri stanovení návrhu ceny nehnuteľnosti beriem do úvahy viacero faktorov, akými sú: cenové mapy, znalosť lokálneho trhu, ale aj dlhodobý vývoj cien nehnuteľností. Výslednú predajnú cenu vám odporučím na základe vašich požiadaviek, vašej požiadavky na rýchlosť predaja a váš očakávaný výnos.

Predstavím vám podrobný PLÁN PREDAJA nehnuteľnosti, aby ste boli počas predaja informovaní o aktivitách, ktoré vyvíjam a hlavne o záujme o vašu nehnuteľnosť na trhu.

 

                             

 

Je mojou prioritou vyvíjať všetko preto, aby sa vaša nehnuteľnosť predala RÝCHLO a za NAJVYŠŠIU CENU.

 

3. PROPAGÁCIA NEHNUTEĽNOSTI NA INZERTNÝCH PORTÁLOCH A SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Vaša nehnuteľnosť musí byť VIDENÁ. A o to sa vám pravidelne budem starať. Nestačí len vložiť inzerát na realitné portály, ale je potrebné, aby sa vaša nehnuteľnosť dostala do pozornosti čo najväčšiemu počtu záujemcov, ktorí uvažujú o kúpe nehnuteľnosti.

 

Pôdorysy: 

                  

 

Home staging a fotenie nehnuteľnosti profesionálnym fotografom

             

 

                  

 

                   

 

Vizualizácia spracovaná interiérovým dizajnérom

 

               

 

 

Reklama na sociálnych sieťach Facebook, Instagram

Aby vašu nehnuteľnosť videlo čo najviac ľudí a vaša nehnuteľnosť sa predala za čo najvyššiu cenu a čo najrýchlejšie, je neodmysliteľnou súčasťou prezentácie nehnuteľnosti aj propagácia na sociálnych sieťach. 

 

               

 

4. ZABEZPEČENIE PRÁVNEHO SERVISU

Vypracovanie kúpnych zmlúv, prevodu nehnuteľnosti a v konečnom dôsledku BEZPEČNÝ PREVOD FINANCIÍ sa môžu zdať byť jednoduché, ale nikdy neviete, s akým kupujúcim sa stretnete. Z tohto dôvodu táto časť obchodu je zabezpečený PRÁVNYM  a FINANČNÝM servisom, aby sme vás tak chránili a celý proces predaja prebehol bez možných rizík.

5. POPREDAJNÝ SERVIS

Moja práca nekončí prevodom vlastníckych práv. Záleží mi na to, aby som vám pomohla aj vo všetkom potrebnom, čo je potrebné zabezpečiť predajom nehnuteľnosti. Uvedomujem si, že sú to pre vás nie každodenné činnosti a  preto vám rada pomôžem pri prepise energií, prevode ostatných užívaných služieb ale aj pri podaní DAŇOVÉHO PRIZNANIA z príjmu predaja nehnuteľností.

 

Každá nehnuteľnosť je jedinečná a preto si vyžaduje individuálny prístup a nastavenie predajnej stratégie.

Ak plánujete alebo chcete pomôcť pri predaji už predávanej nehnuteľnosti, rada sa s vami NEZÁVAZNE  stretnem a spolu si prejdeme ako vám môžem pomôcť a čo je najlepšie urobiť pre predaj vašej nehnuteľnosti za MAXIMÁLNU PREDAJNÚ CENU a to ČO NAJRÝCHLEJŠIE ale hlavne BEZPEČNE.

Nakoľko som Certifikovaným partnerom predaja realitnej siete RE/MAX je neodmysliteľnou súčasťou mojej práce, aby som chránila vaše záujmy a to dodržiavaním Etického kódexu a Reklamačného poriadku RE/MAX.

 

Výhoda spolupráce so mnou a so značkou RE/MAX:

V RE/MAX sú všetky nehnuteľnosti ponúkané a predávané všetkými partnermi predaja vo všetkých kanceláriách v Slovenskej republike i v zahraničí. Vaša nehnuteľnosť bude videná v celorepublikovom, celoeurópskom a celosvetovom systéme RE/MAX.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie